iş makine camları istanbul

İş Makinesi Camları

Ataşehir Oto cam gezici servis hizmeti ile,  İş Makinesi Camları tamir değişim ve bakım hizmetlerini hızlı ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmektedir. İş makinesi çalışma esnasında bir çok zorlukla karşılaşmaktadır. Genelde kabin camları bu çalışma esnasında zarar görebilmektedir. çalıştığı ortamın tozlu ve taş sıçramalarını da düşünürsek camın çatlak veya kırık olarak çalışması düşünülemez. 

İş Makinesi Camları kırılma sonrası hızlı bir şekilde değiştirilmesi gerekmektedir. Değiştirilme sebeplerinden bazılarını yukarıda belirtmiştik. İşlerin aksaması ve çalışma ortamının güvenliği ve emniyeti açısından tamirini hızlı bir şekilde yapılması gerekmektedir. Bu tamir için öncelikle İş makine camının stokta bulunması gerekmektedir. Stok olması durumunda 7/24 servisimiz ile en kısa sürede ekiplerimiz sorunu çözmektedir. 

Ataşehir Oto cam İstanbul’ un bir çok noktasına servis ekibini göndermektedir. 

Salih AKPINAR  : 0535 326 24 38 

İş makinelerinin çalıştığı zamanlarda, operatör dışında diğer çalışanlar, makineden asgari 25 metre uzakta olmalıdır. Her ne suretle olursa olsun, altlı üstlü çalışma yapılmamalıdır. Malzeme düşme riski olan yerlerde çalışma yapılmamalıdır. Malzeme düşmelerine karşı İş Makine camları sağlam ve dayanıklı olmalıdır. 

Araçların çalıştığı kotların hemen altındaki kotlarda çalışma olmamalıdır. Ayrıca kamyonlar yüklendikten sonra kasanın üstü branda ile kapatılmalıdır. Branda ile kapatılmayan yüklerden düşen moloz ve sert cisimler çevredeki bir çok makine ve araçlara zarar verebilir. 

Çalışma alanı gerisinde, düşüldüğü taktirde çalışanların zarar görebileceği bir seviye farkı varsa, ehil çalışanın talimatı ile emniyet kemeri kullanılarak çalışma yapılmalıdır.

Bütün iş makine ve ekipmanlarının periyodik kontrolleri tam olmalı; ayrıca her vardiyadan önce operatör tarafından günlük kontrolleri yapılmış olmalıdır. 

Bütün iş makinesi ve ekipmanlarda, (kova, sepet, kasa, kırıcı, sapan vb) eskimemiş ve bakımlı olmalıdır. Ayrıca kötü hava şartları için uygun ekipman (kış lastiği, zincir vb) bulundurulmalıdır. 

 

iş makine camları istanbul