Hizmetlerimiz

Cam krikosu, Mekanizması, oto cam düğmesi, cam ve kilit motoru tamiri

Kapı Camları veya sürgülü camlarınızdaki otomatik açma ve kapama sisteminiz bozulduysa değişimi çok ciddi maliyetler içerebilir. 
Mekanizmanın kimi markalarda tamamı değişeceğinden , bazılarına motor dahil olduğundan maddi anlamda sizi sıkıntıya sokabilir. 
Zirve oto cam servisi olarak biz bu bozulan cam kriko mekanizmalarını tamir ederek sizleri bu maliyetten kurtarabiliriz. Çok daha uygun maliyetlerde açılır kapanır tüm oto camlarını bir kaç parça değişimle tamir etmek mümkündür. 
Tamiri yapılamayan veya olması mümkün olmayan oto cam açma kapama mekanizmalarını orjinal çıkma ürün veya yansanayi ürün ile değiştirip yine ciddi maliyetlerin önüne geçmek mümkündür.
Bazen de sorun sadece cam düğmelerinin içinin oksitlenmesi veya içerden kırılmasından oluşan bazı sorunlarda oto cam sistemlerimiz çalışmaz. Bu tarz durumlarda cam düğmesi tamiri veya değişimi servisimizde yaptırabilirsiniz.

Kilit Sistemleri Tamiri veya değişimi

Oto cam kapı kilitleriniz veya merkezi kilit sistemleriniz ister manuel olsun ister otomatik bunlarında tamiri bizde mümkün. Oto Merkezi kilit motorundan , Oto kapı kilitlerine orjinal den farksız şekilde tamir veya değişimini çok daha uygun fiyatlarda ikiler oto cam servisinde yaptırabilirsiniz.

Sanroof sistemleri – açma kapama mekanizması

Otomobilinizin sanrufu camı açma kapama, ses yapma, açık veya kapalı kalma gibi bazı sorunlar yaşıyorsanız, Komple değişim yapılması önerilir. Fakat sanruf camlarını komple değişimi çok ciddi maliyetler gerektirir. Nur oto cam servisinde bazı parçaların değişimi ve tamiri ile bir çok sanruf camının veya mekanizmasının tamirini yaptırmanız mümkündür.

DEKORATİF CAM FİLMLERİ

Dekoratif cam filmleri mevcut olan camlarınızın yüzeyine uygulayarak camlarınıza istediğiniz dekoru verebilirsiniz. Dekoratif cam filmleriyle camlarınız sanki özel bir işlemden geçmiş gibi size şık ve kurumsal bir görüntü sunar. Kumlama yapılmış cam görüntülü bu cam filmleri dik ,yatay veya özel tasarımlarınıza göre uygulanabilir.

Güvenli ve Estetik Görünüm

Dekoratif cam filmleri , kumlama yapılmış cam görüntüsüyle şık ve estetik görüntüsünün yanında camlarınızda aynı zamanda güvenlik sağlar. Güvenlik için yapılmamış olsa da cam kırıldığı takdirde dekoratif cam filmi camı bir arada tutarak camın dağılmasını önler.

Görüntü Gizliliği

Dekor cam filmleri ile camlarınızı isterseniz içerisi görünür halde sadece desen verebilir veya istediğiniz ölçüde yapılan mekanı tamamen görünmez yapabilirsiniz.

Baskı ve Logo tasarımları

Kumlama görüntülü bu cam filmlerine isterseniz istediğiniz tasarımı , logonuzu ve bir yazıyı baskı yapabilir ve kesimli şekilde sade ve şık bir görüntü kazandırabilirsiniz.

UV Işınları ve Işık Parlaklığı

Dekoratif cam filmlerini ofis camlarınıza uyguladığınızda parlamada azalma yapar size rahat bir çalışma ortamı sağlar. Dış camlara çekildiğinde ise görüntü dışında uvışınlarınıda önleyen cam filmleri ışık geçirdiğinden ortamı karanlık yapmamaktadır.

Uygulama Alanlar

*Vitrinler *Koridorlar * Ofis kapıları *Ofis Bölmeleri *Depolar *Toplantı Odaları *Özel Mekanlar

Güvenlik cam filmleri

Güvenlik cam filmleri sizi ve yakınlarınızı oluşabilecek kaza, patlamalardan, deprem ve doğal afetlerden, hırsızlıktan vs. sayesinde oluşabilecek hasarlarda kırılan camı bir arada tutarak kesici cam parçalarının dağılmasını engeller ve yaralanmanızı önler, cam kırılsa bile camın çerçevede kalmasını sağlar. Emniyet ve güvenlik amaçlı uyguladığımız bu cam filmleri sayesinde aynı zamanda %99 a kadar uv ışınlarını engelleyebilirsiniz.

KULLANIM YERLERİ

Can ve mal emniyetini, cam kırılmasından dolayı tehdit edttiği her yerde…Cam kapı ve vitrinler, duş, telefon kabinlerİ , cam raf, sehpa ve masalar, aynalar Banka Şubeleri, Okullar, Hastaneler, Huzurevleri, Elçilikler, Karakol gibi güvenlik birimleri, Mağaza ve işyerleri gibi yoğun insan buluna yerler, Gıda üretimi yapılan yerler.

GÜVENLİK CAM FİLMİ UYGULANDIĞI ANDAN İTİBAREN SİZİ KORUR

-Güvenlik cam filmi insanları dağılabilecek cam parçalarından korur.
-Güvenlik cam filmleri yaralanmaları azaltır.
-Güvenlik cam filmi aynı zamanda iş güvenliğidir.
-Güvenlik cam filmi cam mukavemetini arttırır.

GÜNEŞ KONTROL – ISI KONTROL CAM FİLMLERİ

Isı kontrol cam filmleri , güneş enerjisini reddederek tüm yıl boyunca konforu arttırmaktadır. Isı ve güneş kontrol eden cam filmlerinin çeşitli renk seçenekleriyle binanıza aynı zamanda estetik bir görünüm kazandırabilir, seçilecek koyu tonlara göre dışarıdan iç mekanın görünümünü bu cam filmleri sayesinde engelleyebilirsiniz.

GÜNEŞ KONTROLÜ

Şeffaf camlar güneş ısısının %12-%25 kadarını engelleyebilmektedir. Yüksek konforlu camlar dahi bu ısıyı en fazla %40 a kadar engelleyebilmektedir. İkiler cam filmi Uygulamış olduğu Güneş kontrollü Amerikan cam filmleriyle içeriye giren ısıyı %80 e kadar kesebilmektedir.

ZARARLI UV IŞINLARI

Yüksek performanslı camlar UV ışınlarının maksimum %37 sini kesebilmektedir. Nur Cam filmi Camlarınıza uygulayacağı Cam filmleri ile bu oranı %99 a kadar çıkarabilmektedir. Bu sayede Eşya ve mobilyaların solmasına sebep olan uv ışınlarını Güneş kontrol cam filmleri ile tamamen ortadan kaldırmış olursunuz.

PARLAKLIĞIN AZALMASI

Ofisinizde veya evinizde dinlenirken, çalışırken doğrudan güneş ışığına maruz kalmak göz yorgunluğuna ve konsantrasyon bozukluğuna sebep olur. Güneş kontrollü cam filmleri güneş parlamasında rahatsız edici ışığı engelleyerek rahat bir dinlenme ve çalışma ortamı sağlar.Güneş cam filmleri uygulandığında İnsan bünyesindeki performansın artmasına yardımcı olmaktadır.

ENERJİ TASARRUFU

Aynı zamanda kış aylarındada içerideki ısı için izolasyon sağlayan Amerikan cam filmleri yaz aylarındaki performansı ile birlikte sıcak ve soğuk dengesi sağladığından Yılda %45 e yakın enerji tasarrufu sağlamaktadır.

ESTETİK GÖRÜNÜM

Güneş kotrollü cam filmleri çeşitli renk seçenekleriyle binanıza şık ve estetik bir görünüm kazandırır. Aynı zamanda talebe göre seçilen koyu renkli cam filmleri dışarıdan içerisinin görünümünü engeller.

OTO CAM FİLMLERİ

Oto Cam filmi sürüşünüzü daha iyi hale getiren bir yatırımdır. Araç cam filmleri ile aracınıza ekstra konfor ve ısı yalıtımı sağladığı gibi aynı zamanda estetik bir görünüm elde edebilirsiniz.

OTO CAM FİLMİ İLE ISI YALITIMI VE ENERJİ TASARRUFU

Nur cam filminde yaptıracağınız oto cam filmleri ile güneş ısısını %65 e kadar engelleyebilirsiniz. Bu güneş kontrollü film sayesinde klima ihtiyacınız azalıcak ve yakıttan tasarruf etmeye başlıycaksınız.

UV IŞINLARINDAN KORUNMA

Kaliteli oto cam filmleriyle aracınızı , güneşin zararlı ışını olan UV yi %99 a kadar engelleyebilirsiniz. Bu sayede aracın tüm iç aksamının renk bozulmasını,eskimesini,solmasını engellemiş olursunuz.

ARAÇLARINIZDAKİ ESTETİK GÖRÜNÜM

Nur cam filmi ile aracınıza dilediğiniz renklerde ve tonlarda cam filmleri kaplatabilirsiniz. Araç döşemenize ve rengine en uygun filmi birlikte karar verip uyguluyoruz ve sizin istediğiniz performansı almanıza yardımcı oluyoruz. Mahremiyeti arttırmak için koyu cam filmi seçenekleri tercih edilmelidir. İkiler cam filmi uygulaması sonucu aracınızdaki estetik güzellik çok daha güzel olucaktır.

GARANTİ VE KALİTE

Nur cam filmi tüm filmleri Amerikan menşei ürünlerdir. Ve garantileri minimum 5 yıldan başlar ve ömür boyu garanti verilen cam filmlerimizde mevcuttur. Uygulamış olduğumuz araç cam filmleri boyama ürünü değildir özel bir teknoloji ile imal edilmiş kaplama tabakalarından oluşan bir filmdir. Bu sayede filmde başlıca çizilmeye, kalkmaya, solmaya karşı garanti garanti belgesi vermekteyiz.

OTO CAM HİZMETLERİ

Servisimizde Aracınız ne olursa olsun cam değişimini,tamirini yaptırabilmeniz mümkün. Aracınızın kaskosu varsa ücretsiz cam değişimi yaptırabilirsiniz. Kaskonuz yoksa en uygun fiyatlarla ve kaliteli işcilikle yine cam değişimi veya cam değişimi gerektirmeden tamiri yaptırmanız mümkün.

OTOCAM – ÖN CAM TAMİRİ

Pahalı ve orjinal oto camlarınız değişimi yerine tamiri çok daha tasarrufludur. Bu sayede camın orjinalliği bozulmamış veya değişime uğramamış olur. Fakat cam tamiri yapılacak camın öncelikle kırık detayı tespit edilmelidir.
-Camda taş izi vs. tarzında olan kırığın büyüklüğü 1 tlden küçük olmalı 
-Camdaki kırık yeni olmalı. Yeni olmayan oto cam kırıkları içine toz çamur vs. aldığından istenilen sonuç alınamaz.
Bu şartlar uyuyorsa oto cam tamiri yaptırmanız mümkündür.
Tamiri olabilen kırık oto cam resimleri aşağıdaki gibidir.

OTO CAM – CAM DEĞİŞİMLERİ

-ÖN CAM DEĞİŞİMİ 
-ARKA CAM DEĞİŞİMİ
-KAPI CAMI DEĞİŞİMİ 
-YAN CAM DEĞİŞİMİ 
-SABİT ARAÇ CAMLARI DEĞİŞİMİ
-KELEBEK CAMI DEĞİŞİMİ 
-SANRUF CAMI DEĞİŞİMİ vb.

Aracınız ne olursa olsun binek,ticari,minibüs veya otobüs her camını tamir etmenin dışında olmuyor ise değişimini yapmaktayız. Servisimizde bir çok markanın eşdeğer ürün veya orjinal ürün olarak her marka oto camını temin edebilir ve montajını yaptırabilirsiniz.