bulunmayan oto camları doğru adres

Bulunmayan Oto Camları

Konu başlığımızdan da anlaşılacağı üzere, kolay temin edemediğiniz ve sektör içerisinde fazla alış satışı olmayan oto camları bulunmayan oto camları olarak adlandırılmaktadır. Neden bulunamadığı konusu çoğu zaman firmaların belirlediği sarf sirkülasyon stratejilerine göre ayarlanmaktadır.

Bulunamayan oto camları olarak belirtilen ürünler aslında stok tutulmayan camlardan bahsedilmektedir. Bilindiği üzere üretilen ve TSE standartlarına uyan üretici firmaların tüketiciye sunduğu her ürünün yedek parçasını en az on yıl temin etmek zorundadır. Burada dikkat edilecek konu temin süresidir. Bu süre ile ilgili yasal süreç iki aya kadar uzanmaktadır. Bu süre içerisindeki mağduriyetlere tüketici yani araç sahiplerini zor durumda bırakabilmektedir.

Bulunmayan Oto Camları Nereden Temin edilir?

Araç marka ve modelinize göre üretilmiş oto camları, orijinal veya yan sanayi olarak bayilere sorabilirsiniz. Yetkili servisler dahil nadir buluna otomobillere ait camları stoklarında tutmazlar. Aslında bu çalışma sistemi otomotiv sektöründe olağan bir durumdur. Araçların marka ve modeline göre satış rakamları üstünden stok listeleri oluşturulmaktadır. Çok satılan bir aracın ön ve arka camın stok durumu ile az satılan bir aracın ön ve arka camı aynı miktarlarda üretilip stoklarda yer almamaktadır.

Ataşehir Oto Cam Stok Durumu

Ataşehir Oto cam, bulunamayan oto camları konusunda kendi prensipleriyle hareket etmektedir. Piyasada az bulunan oto camlarını bulduğu tedarikçiden satın alarak stoğuna çekmektedir. Stokta tutma maksadımız siz müşterilerimize en zor anlarında hızlı hizmet verebilmektedir.

Nadir üretilen veya ithal edilen oto camları her zaman takip ettiğimiz bir konudur. İthalatçı firmalardaki taleplerimizi iç piyasada stok bulunan oto camlarına göre değil de nadir bulunan camlar göre belirlemekteyiz.

Önce ‘’ ATAŞEHİR OTO CAM ‘’

Güncel stok listemizdeki hareketlerden dolayı sürekli stok bulunduramıyoruz. Bu sebeple en doğru listeye ulaşmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bulamadığınız cam çeşitleri için bizimle irtibata geçmeniz sizlere ekstra zaman kazandırarak mağduriyetinizi hızlıca giderecektir.

Bulunamayan Oto Camları bazıları

  • İthal Citroen Cactus RRT Arka Cam Yeşil
  • İthal Citroen Cactus RRT Arka Cam Gri
  • İthal Toyota Yaris RRT Arka Cam Yeşil
  • İthal Toyota Verso RRT Arka Cam Yeşil
  • İthal Toyota C-HR RRT Arka Cam Yeşil
  • İthal Toyota C-HR RRT Arka Cam Gri
  • İthal 2018 Nissan Micra RRT Arka Cam Yeşil
  • İthal 2018 Nissan NOTE RRT Arka Cam Yeşil
  • İthal 2013 Toyota Auris RRT Cam Yeşil